Szkoła Astrologii

Dyrekcje Łuku Słonecznego, prognoza na przyszłość. Naucz się tej techniki prognostycznej.

Dowiedz się kiedy czekają Cię duże przełomowe momenty w życiu. Dzięki tej technice prognostycznej (astrologicznej), możesz wyprognozować w horoskopie danej osoby, duże przełomowe momenty w życiu, czas wydarzeń:

  1. zmiana stanu cywilnego (ślub).
  2. pojawienie się życiowego partnera.
  3. rozwód.
  4. wyjazdy na stałe za granicę.
  5. założenie własnej firmy.
  6. narodziny dziecka.
  7. itd.

Na wiele z takich pytań, nie odpowiesz sobie prognozując w horoskopie czas, tylko za pomocą tranzytów. Bo na przykład szukając tranzytu na ślub w danym horoskopie, okazuje się, że mogą to być naprawdę różne tranzyty (ślub), nawet Jowisza. A przecież każdego roku tranzytujący Jowisz moze zrobić kilka bądż kilkanaście różnych tranzytów do innych planet bądż osi, wówczas jest to niemożliwe, aby wyłapać odpowiedni tranzyt. Pokażę Ci kilka ciekawych przykładów z życia. Naucz się techniki prognostycznej: Dyrekcje Łuku Słonecznego.

 

  • Kurs indywidualny przez e-mail, indywidualna rozmowa z nauczycielem, który trwa 2 i pół miesiąca (14 lekcji) i kosztuje 400 AUD.
  • Bądż kurs indywidualny przez komunikator Skype bądż tel. stacjonarny, indywidualna rozmowa z nauczycielem, który trwa dwa i pół miesiąca to koszt 550 AUD.

Po ukończeniu profesjonalnego szkolenia z działu astrologii partnerskiej, wystawiam certyfikat ukończenia kursu.