Tranzyt Saturna przez dom VI

Co oznacza dom VI w horoskopie?

-praca, obowiązki, warsztat pracy, zdrowie, diety.

Saturn zwiazany jest z ograniczeiami i dyscyplina, jeśli wcześniej unikałeś odpowiedzualności to tranzyty Saturna rozliczą cię z tego. Saturn wymaga od nas wiekszej organizacji i trzężwego spojrznia na sytuacje. Jeśli ciężko pracowałeś, Saturn przyniesie ci nagrodę w postaci czegoś trwałego. Saturn to realizm, i jeśli jesteś pod wpływem iluzji, Saturn ściągnie cię na ziemie i otworzy ci oczy na daną sprawę.

Tranzyt Saturna przez dom VI po prostu zwrócił moją uwagę na moje zdrowie oraz dietę, podczas tego okresu musiałam bardziej dbać o zdrowie, czasem pojawiły się pewne problemy. Także wzięłam się za konkretną dietę, brałam również suplementy. Dodatkowo, gdy Saturn zrobił koniunkcję z Uranem w domu VI, Saturn pomógł mi rozwinąc kolejną gałąż mojej firmy, szczególnie pomógł mi te sprawy ugruntować na podstawie zapisu w urzędzie. Saturn także ujawnił różne niedobory witaminowe, jakie miałam w organizmie, więc je uregulowałam. Pomógł mi trzeżwo spojrzeć na moje sprawy związane ze zdrowiem i pracą.

U mojej koleżanki podczas tego tranzytu miała ona problem z odżywianiem, otóz wpadł a kilkumiesięczną bulimię, ale już z tego wyszła. Trochę eksperymentowała z dietą.

Inna z kolei osoba podczas tego tranzytu miała troche problemów w pracy. Jeszcze ktoś inny rozpoczął nową pracę.

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.