Światowy kryzys gospodarczy - analiza tranzytów w horoskopach niektórych osób ImageChciałabym przedstawić kilka przykładów horoskow osób, które borykały się ze światowym kryzysem gosporadczym, który nadal trwa. Na temat kryzysu, nie bedę rozwijać wątku szczegółowo, lecz skupie się na konkretnych przykładach.

Napisze tylko, że za kryzys gospodarczy na świecie, odpowiedzialna jest opozycja na niebie Saturna (w znaku Panny) do Urana (w znaku Ryb), która jeszcze potrwa, i która trwa już od dłuższego czasu. Saturn na niebie już wszedł do znaku Wagi, ale jeszcze się cofnie do znaku Panny, aby znów póżniej powrócić do Wagi.

Ścisła opozycja na niebie Saturn - Uran w okresie:

-listopad roku 2008
-koncówka stycznia i luty roku 2009
-wrzesień roku 2009
-koncówka kwietnia i maj roku 2010
-lipiec roku 2010.

Zatem prawdopodobnie, jeszcze odczujemy skutki kryzysu na świecie przez dłuższy okres czasu.

Analiza pierwszego horoskopu w skrócie.

Zacznę od analizy swojego horoskopu. Kryzys gospodarczy dopadł mnie zwłaszcza we wrześniu i pażdzierniku roku 2009, zarobki spadły u mnie wówczas nawet do 70 %.
Blokada w dopływie klientów.

Czyli wpływy tranzytów planet zwłaszcza pokoleniowych, nie da się odgonić, odwrócić, chodz jesteśmy w stanie zminimalizować ich skutki.

 

Tranzyty na wrzesień roku 2009 w moim horoskopie:

 Image

Tutaj widzimy, opozycja na niebie Saturn (w Pannie) do Urana (w Rybach) uderzyła kwadraturą w Jowisza, który leży w moim horoskopie urodzeniowym w domu 2. A dom ten w horoskopie urodzeniowym odpowiedzialny jest za: zarobki własne i stosunek do nich. Dom 2 to również system wartości, poglądów i wszystko to, co chcemy posiadać i nie muszą to być tylko dobra materialne.

Ta opozycja robi kwadrat do Jowisza urodzeniowego w moim horoskopie, ale jak zauważyliście jest dopiero około 5 stopni przed ścisłm aspektem, ale to nic. Bo tranzyty zwłaszcza Urana lubią działać z przyspieszeniem, zatem ten tranzyt ma jak najbardziej znaczące wyładowanie.

Uran (kwadratura) łamie, wprowadza napięcie i wywraca do góry nogami moje bezpieczeństwo finansowe, czyli to co posiadam, i to co chce zarobić, czyli pieniądze (Jowisz w domu 2). A Saturn ogranicza i blokuje. Spójrzmy, ze Jowisz w moim horoskopie jest władcą domu 7 (inni w naszym życiu, relacje z innymi, związki, itd). Czyli ta opozycja na niebie przyblokowała dopływ klientów (Saturn) oraz wprowadziła harmider (Uran) w moim życiu i odcięła (Uran) mnie od zarobków, które przynosiły mi bezpieczenstwo finansowe, i posiadania.

Zauważyliście napewno także tego tranzytującego Plutona, który uderza opozycją do Jowisza w moim horoskopie urodzeniowym. Tego elementu już nie bierzemy pod uwagę, bo ten tranzyt już się skończył wcześniej, i miał zupełnie inne wyładowanie.Tranzyty na pażdziernik roku 2009 w moim horoskopie:

 Image

Opozycja tutaj na niebie Uran - Saturn, nie jest już taka ścisła, ale nadal ma oddziaływanie na mojego urodzeniowego Jowisza.

W astrologii, nic nie da się dokładnie co do milimetra zmierzyć, wyliczyć. Nie istnieje również żadny dokładny wzór, który wyliczy stosowne dane, dzieki którym uda się przewidzieć to czy tamto, niestety nie. Tutaj mamy do czynienia z bardzo skomplikowaną układanką (mowa o horoskopie), gdzie ogromne mielizny drobiazgów o które wciąż potyka się astrolog, mogą wprowadzić w błąd. I albo rzuci to wszystko w cholere, bądż zabierze się ostro do roboty. Bo astrologia wymaga myślenia i dyscypliny, systematycznosci, ciężkiej pracy.

Wyładowania tranzytów często są w najmniej spodziewanym momencie, ciągle coś nowego odkrywamy. I w astrologii nie ma żadnych pewników, to są tylko nasze "przypuszczenia".

Czeka mnie "prawdopodobnie" jeszcze jedno w roku 2010 spotkanie z kryzysem w okresie: maj, druga połowa kwietnia oraz pierwsza połowa czerwca roku 2010. Opozycja na niebie Saturn - Uran znow uderza kwadratem do mojego Jowisza w domu 2.

I jednoczesnie na niebie Saturn, Uran, Pluton utworza półkrzyż, mniej wiecej od kwietnia roku 2010, do sierpnia roku 2010. I do tego półkrzyża dołączy Jowisz, który go rozbucha, zadaiała jak detonator. Polkrzyż planetarny (Saturn, Uran, Pluton) tez moze miec negatywny wplyw na moje zarobki.

 

Tranzyty na maj roku 2010 w moim horoskopie:

 Image

Oczywiście postaram się jakoś zabezpieczyć finansowo. I czasem nagle wpadają mi do głowy jakies pomysły (Uran), jak się przed takimi sytuacjami uchronić.

A w astrologii dobrze jest główkować i trochę pokombinować.

Wykorzystuję na przykład wpływy tranzytów Jowisza, a zwłaszcza, że u mnie Jowisz urodzeniowo odpowiedzialny jest za zarobki. I gdy widzę, że tranzyt Jowisza wchodzi na jakąś planetę urodzeniową w moim horoskopie, wtedzy działam z rozmachem ;), ale oczywiście mam świadomość, że jest ryzyko wówczas do nadmiernej ekspansji, przesady; np: wydajemy łatwą ręką pieniądze, bądż zawyżamy czasem ceny za nasze usługi, itd. I tutaj trzeba mieć umiar.

Czyli gdy na przykład tranzyt Jowisza wchodził do mojego urodzeniowego domu 9, to wszystkie swoje wysiłki włożyłam przede wszystkim na sprawy szkoleniowe. I więcej niż zwykle, zaczełam szkolić ludzi z dziedziny astrologii, itd.

Gdy z kolei tranzyt Jowisza robił aspekt do planety w domu 11, to zaczęłam bardzo dużo czasu przebywać na różnych forach internetowych (dzieląc się swoją wiedzą) zwłaszcza tych forach, które mieszczą w sobie różne klubowe społeczności osób, interesujących się astrologia.

Jednym słowem wykorzystuję szansę i okazję jakie przynosi mi Jowisz.

Ważna informacja:


Wpływy Jowisza owszem warto wykorzystac, ale gdy działaja inne tranzyty planet ciężkich, czy też jest światowy kryzys gospodarczy (teraz), badz ogólnie od dłuzszego czasu sytuacja jest patowa na przydad w firmie, w jakiej pracujemy, itd; to czasem tr. Jowisza nas nie uratują i nic dobrego nie przyniosą. Więc wowczas trzeba dokonać poważnych zmian. I aby dać odpowiedż, kiedy się polepszy sytuacja finansowa u danej osoby?, trzeba zrobić kompleksową, analizę horoskopu urodzeniowego i progrostycznego, która trwa minimum jeden dzień. Oraz wywiad z klientem trzeba przeprowadzić: kondycji firmy, w które klienat w danym czasie pracuje, itd.

Dlaczego?

Przykład: 5 lat temu między innymi u mojej znajomej zaczęły się poważne kłopoty finansowe, które trwały caly rok, (niska pensja), z kolei firma, w której pracowała, również od 3 lat, nic im nie oferowała, brak podwyżek, niskie pensje, itd. Zatem firma była na tamten czas naprawdę w kiepskiej koncycji,  więc żadne tranzyty Jowisza w jej horoskopie,  ktore działały, nie dały jej podwyżki w pracy, ani żadnych dodatkowych pieniędzy, bo sama firma była w kłopotach. Jak widać, tutaj trzeba było zastanowić się nad zmianą firmy, pracy, skoro ona od kilku lat kuleje. Albo mogła ta kobieta wykorzystać te tranzyty Jowisza w taki sposób, aby wziąć się za dodatkowy jakiś zarobek. Bo także jak działają tranzyty Jowisza, i gdy nic nie robimy w kierunku, aby poleszyć naszą sytuację finansową, to też nic nam dobrego nie przyniosą.

 

Analiza drugiego horoskopu w skrócie.

Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu. W tym przypadku była nieco inna sytuacja. W pracy u tego mężczyzny w okresie: luty roku 2009, gdy na niebie dociskała opozycja Saturn - Uran, która uderzyła kwadratem do MC w Strzelcu. W firmie szef jego został pozbawiony stanowiska pracy, na którym dotychczas przebywał. Otrzymał on w zamian propozycję niższego stanowiska, nie zgodził się jednak i odszedł z firmy.

Wiadomość ta była dla niego zaskoczeniem (Uran). Uran wywrócił do góry nogami jego bezpieczeństwo i stabilność w tej firmie (mowa o tym szefie). Sam mężczyzna ten, podczas, gdy przyszły takie rewolucje w jego pracy, bo władza w pracy nagle się zmieniła, nie odczuł tych zmian pozytywnie, gdyż podczas tego tranzytu było bardzo dużo harówki w pracy, obciążeń (Saturn kwadrat MC) oraz ogromnego stresu i napięcia wewnętrznego (Uran kwadrat MC). I on sam czuł się bardzo niestabilnie, obawiając się, że zwolnią go z pracy.

Na szczęście tranzyt Jowisza "działając osłonowo", ktory wszedł na trygon do władcy MC (Jowisza), uchronił go przed zwolnieniem.

Z kolei w firmie w jakiej pracuje, jest to firma zagraniczna, która obraca ogromnym kapitałem, władca MC w domu 8 w skorpionie. On sam, podłączony jest pod ten wielki kapitał, pracując dla nich, Jowisz władca MC w domu 8.

Poza tym podczas tej opozycji Saturn - Uran która uderzyła w kwadrat do MC, status społeczny firmy (MC), fundamenty firmy, jego struktury, zostały bardzo naruszone.

Tranzyty luty roku 2009.

 Image

 


Stanisławska Barbara

13 styczeń 2010.