Czy ona/on jest Ci pisany?

Astrologia profesjonalna daje Tobie możliwość wyczytania informacji w horoskopie, kto będzię twoim życiowym partnerem. Szczególnie astrologia partnerska, itd. może odpowiedzieć na pytanie, czy dana osoba o której myślisz, zostanie twoim życiowym partnerem, mężem? Oczywiście taka analiza jest czasochłonna i rozłożona na etapy, oraz to nie zależy tylko od jednego elementu w horoskopie. Jednak w tym wątku chciałabym napisać tylko o domu VII i IV w horoskopie porównawczym. Jest to jeden z kilku najważniejszych elementów w horoskopie porównawczym, który może decydować o tym, czy dwie osoby są sobie pisane, czy nie.
Otóż, gdy wykreślimy horoskop porównawczy dwóch osób (horoskop Twój urodzeniowy nałożony na horoskop urodzeniowy Twojego partnera), patrzymy między innymi na to, czy:

-Ascendent, władca Ascendentu, albo inne planety osobiste naszego partnera leżą w domu VII bądż w domu IV w naszym horoskopie urodzeniowym, bądż na odwrót.
Gdyż dom VII związny jest między innymi ze związkami stałymi i małżeństwem, a dom IV jest związany z naszym domem, pochodzeniem, itd.
Jeśli np: ważne planety osobiste, Ascendent, władca Ascendentu naszego partnera leżą w naszym domu VII w horoskopie, może to oznaczać, że osoby skupiają uwagę właśnie na tej dziedzinie życia powiązanej w domem VII, czyli: interesują mnie stosunki z tobą na zasadzie "poważnego związku bądż małżeństwa" (dom VII).
Jeśli te ważne planety osobiste, Ascendent, władca Ascendentu naszego partnera leżą w naszym domu IV, może to oznaczać, chęć zamieszkania ze sobą (dom IV).
Te elementy wyżej wymienione można spotkać w horoskopach porównawczych małżonków bądż związków długotrwałych niesformalizowanych.

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.