Solariusz 2014

Horoskop "solariusz" nie powinien być jedyna techniką prognostyczną, którą stosujemy do prognozowania różnych wydarzeń w przyszłości, dodatkowo powinniśmy posiłkować się innymi technikami jak:

-tranzyty

-progresje sekundarne

-dyrekcje łuku słonecznego

-itp.

Najważniejszą techniką prognostyczną są jednak tranzyty.

Poniżej opiszę część solariusza.

W tym horoskopie władcą ascendentu jest Jowisz, jednocześnie Słońce ma koniunkcję z Uranem w domu III i Mars w domu IX, osoba ta wyemigrowała do innego kraju. Ascendent w Strzelcu nastraja rok bardzo aktywny w ruch, wszelkie podróże, zagranicę. Słońce z Uranem w domu III to również podróże oraz rewolucje życiowe (Uran - rewolucje).

Co najciekawsze w tranzytach jest aspekt Urana w koniunkcji do Słońca w domu XI. I to jest główny tranzyt na rewolucje życiowe u tej osoby. Tranzyty Urana zaskakują, przynoszą nowe rzeczy, często są to duże życiowe zmiany. Tranzyty te mogą również wnieść sporo niepokoju, zależy to od różnych czynników. Na granzycie Urana w koniunkcji do Słońca możemy się zakochać albo wziąć ślub, wyemigrować do innego kraju bądż zdecydować się na rozwód, zmienić nasze dotychczasowe życie. Sytuacje mogą być różne, lecz zwykle są one dość znaczące w naszym życiu. Nasz styl życia może się zmienić, poczucie tożsamości także, pewna kobieta w związku z zamążpójciem zmieniła swoje nazwisko. Inna kobieta podczas tego tranzytu weszła w romans z pewnym mężczyzną, a w jej związku małżeńskim zatrzęsło się. Ktoś inny z kolei zdecydował się zmienić pracę, ponieważ Uran w tym przypadku pomógł jej wyzwolić się od czegoś co było dla niej obciążeniem, pozwolił się jej wyrazić bardzij swobodnie i indywidualnie. Wydarzenia na tym tranzycie mogą być naprawdę różne, zalezy to od różnych czynników w horoskopie.

Władca ascendentu Jowisz znajduje się w domu VII, cały solarny osoba ta była pochłonięta sprawami jej związku uczuciowego, relacją z partnerem.

rok2014.png

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanislawska.