Saturn w domu VII

Położenie Saturna w domu VII - będzie to opis dość ogólny, bo trzeba spojrzeć także na inne planety w domu VII, władcę domu VII i jego aspekty.

Osoby z Saturnem w domu VII w swoim horoskopie urodzeniowym, mogą czasem podnosić dość wysoko poprzeczkę w wyborze danego partnera. W życiu danej osoby mogą się pojawiać partnerzy w typie Saturna (Koziorożca), czyli osoby powściągliwe, zachowujące się z rezerwą. Właściciel horoskopu z Saturnem w domu VII szuka partnera, który da mu poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, jest rozważny, odpowiedzialny, twardo stąpający na ziemi, wierny, oraz mający ustabilizowaną sytuacje zawodowo - finansową. Osoby, które mają Saturna w tym domu, nie chcą partnera niezaradnego, który jest leniem. Te osoby, stawiają na konkret, nie chcą mieć żadnych niepewnych, zamąconych sytuacji w relacji z partnerem / partnerką. Te osoby pragną, aby ich partner określił jasno swoje oczekiwania, swoją postawę do tego związku. Te osoby mogą się nawet związać ze starszym od nich partnerem bądź partner, który dużo pracuję. Są też możliwe związki z partnerem, który ma życiowe problemy, bądź który nas ogranicza, dyscyplinuje.

Niewykluczone także, że osoby z Saturnem w tym domu, mogą przechodzić przez dość bolesne doświadczenia w życiu uczuciowym oraz mogą nosić w sobie pewien lęk przed odrzuceniem, więc zwykle do związków podchodzą ostrożnie. Także pragną związku trwałego. Czasem zdarza się, że opóżniają zawarcie małżeństwa. Zdarzyło się także (sporadycznie), że osoba związała się z kimś bardziej z rozsądku, niż z miłości, oraz w dwóch horoskopach, jakie obserwowałam u osób, które miały Saturna w domu VII, rozwiodły się.

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.