Upadłość firmy

W horoskopie urodzenioym osoby widzimy silnie parcie do niezależności (Słoneczny Baran), z tendencją do ekspansji oraz myślenia w kategoriach: wszystko będzie dobrze, jestem, optymistą (Słońce koniunkcja Jowisz). Ale także słomiany zapał, niecierpliwość, nadmierny pośpiech (Baran). Z Marsem w domu X osoba ta jest bardzo samodzielna, przedsiębiorcza z ogromną inicjatywą, oraz nowatorskimi pomysłami (Mars w Wodniku) w sprawach zawodowych (dom X). Lecz z powodu jego nieprzemyślanych, zbyt pośpiesznych decyzji (Baran), także zbytniej pewności o swoją przyszłość (Słońce koniunkcja Jowisz), także iluzjach oraz nierealnej ocenie jego spraw związanych z pracą (Neptun w domi VI), które ciągle są poddawane korekcie i surowej ocenie przez Saturna (Kwinkunks Neptun do Saturna), dodatkowo Saturn kwinkunks do MC, co w drodze na szczyt w karierze zawodowej, ciągle są rzucane kłody pod jego nogi, Saturn blokuję i ogranicza jego możliwości. MC - Mars, Saturn oraz Neptun tworzą konfigurację: Palec Boży. Również w sprawach finansowych nie jest łatwo (Saturn w domu II). Saturn w domu II w kwinkunksie do Neptuna w domu VI, pokazuję jak skrajne są tutaj oczekiwania, między warsztatem pracy a sytuacją finansową, brak realizmu, gdyż Neptun przysłania realizm Saturna, który czuje się jak na lodowisku, bez solidnych podstaw (w aspekcie do Neptuna). Dodatkowo Saturn, Słońce i Pluton są w napięciowej konfiguracji półkrzyż planetarny, który na pewno nie ułatwia.
W chwili zamknięcia firmy tranzyt Neptuna wszedł na koniunkcję do MC i kwinkunks do Saturna w domu II. Słońce i Mars wkroczyły do domu VI.
Poza tym po ostatniej wędrówce Saturna przez dom II, firma straciła bezpieczeństwo finansowe.
W progresjach sekundarnych, progresywny Księżyc wędrował przez dom VI. Progresywny Mars zrobił kwadrat do Neptuna w domu VI.
A w dyrekcjach łuku Słonecznego, była dyrekcja Neptun opozycja do Saturna w domu II. Wielkie iluzje, myślenie życzeniowe (Neptuna) zostały rozliczone przez strażnika Saturna.

upadlosc_firmy.png

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.