Relokacja horoskopu - wyjechał za granicę, zmienił swoje przeznaczenie

Horoskop urodzeniowy (Polska)

Mam pozwolenie na pokazanie tego horoskopu.

ffff.png

W Polsce sytuacja zawodowa u tej osoby przynosiła dużo ograniczeń, trudności, frustracji (Saturn) oraz bardzo nerwowych sytuacji (Mars). Próba osiągnięcia dobrego stanowiska kończyła się niepowodzeniem, mimo bardzo dobrych kwalifikacji. W horoskopie w domu X związnym z sytuacją zawodową, statusem społecznym, to dokąd zmierzamy, nasze życiowe cele, itd, mamy trudną koniunkcję Saturn - Mars, która powodowała syzyfową pracę u tego mężczyzny, jego próba pójścia w górę, po paru krokach powodowała bolesny upadek. I tak w kółko. Jednocześnie władca MC Neptun ma napięciowy aspekt do Saturna półtorakwadraturę. Saturn tutaj działa blokująco na jego osiągnięcia zawodowe.
Sytuacja taka trwała całe życie, mimo wielu wysiłków tej osoby, nic nie mógł zrobić aby mieć w końcu pracę, w której się bedzie rozwijał. Osoba ta jest po studiach, oraz pracowita.
Pewnego dnia poprosił mnie o konsultację, czytał trochę na temat relokacji horoskopu, czyli gdy zmienimy nasze miejsce zamieszkania na inne miejsce na świecie, możemy tak ustawić nasz horoskop urodzeniowy, aby np: jak w przypadku tej osoby zmienić położenie planet w domach horoskopu. Zatem zrobiłam dla niego taką analizę, obróciłam horoskop, gdzie z domu X brzydko mówiąc wyrzuciłam tą trudną koniunkcję Saturn - Mars, oraz wstawiłam Jowisza w tym domu X, który z natury daje nam szanse, okazje, ułatwia. Jowisz jest planetą powodzenia, w wielu przypadkach szczęścia. Więc w astrologii Jowisz nazywany jest "wielkim szczęściem".
Osoba ta była bardzo zdeterminowana i była gotowa na wielkie zmiany życiowe, gdzie musiała się przenieść w odległe rejony świata. Ta zmiana przyniosła mu upragniowy sukces zawodowy, ale nie od razu, to był proces. Po 2 latach w tym nowym miejscu jego umiejętności zostały docenione przez prezesa większej korporacji, otrzymał bardzo dobre stanowisko, i tym samym wysokie zarobki.
Zrelokowany horoskop, gdy się przeniesiemy do danego miejsca na świecie działa od razu (chodż nie od razu wszystkie obietnice zapisane w takim horoskopie muszą zadziałać, to kwestia czasu), ponieważ to będzie zależało od tranzytów, które idąc będą uruchamiały ten zapis w tym horoskopie, te planety, aspekty położone w danych domach horoskopu.
Ta osoba musiała czekać dwa lata, zanim osiągneła sukces w życiu zawodowym, czyli w momencie, gdy tranzyt Urana zrobił trygon do MC w jego horoskopie, oraz Jowisz wszedł do domu VII. Czyli Uran przyniósł rewolucje zawodowe, Jowisz w domu VII korzystne kontrakty zawodowe.
Wcześniej w Polsce przez praktycznie całe życie, nie mógł nic osiągnąć zawodowo. Po przeniesieniu się do innego miejsca na świecie, po 3 miesiącach znalazł bardzo dobrą pracę, a po 2 latach osiągnął wysokie stanowisko w dużej firmie (jest dyrektorem w dziale IT).
Po relokacji mamy Jowisza w domu X, osoba ta jest tam bardzo szanowana, ma wysokie uznanie (Jowisz), oraz cenią sobie jego specjalizację. W horoskopie ma Neptuna na Ascendencie, potrafi stworzyć doskonałe projekty (grafika).
Okazuje się, że dwa lata to bardzo mało, jeśli porównamy to z wyczekiwaniem na konkretne rezulataty zawodowe w kraju, w jakim się urodził.

 

Po relokacji horoskopu na inne miejsce na świecie.

po_relokacji.png

 

 

Tranzyty nałożone na zrelokowany horoskop

tranzyty_na_zrelokowany_hor.png

Autor: Barbara Stanisławska.

2 styczeń 2014.