Solariusz na rok 2010

Nie będę opisywać całego solariusza, ale tylko jego część.
Mocny dom III (kilka planet w tym Słońce). Moja energia w tym roku szła w kierunku nauki, zapisałam się na kilka kursów (Wenus w domu III, nauka sprawiła mi przyjemność - Wenus).
Ascendent w Koziorozcu, Pluton na Asc - to przyniosło mi zmiany w moim wizerunku, ciało (ascendent), schudlam z powodu choroby.
Pluton na ascendencie - transformacje ciała, wizerunku, ascendent w Koziorozcu (duza w tym dyscyplina).
Saturn władca ascendentu jest w domu IX w horoskopie - solariusz.

Dom IX w horoskopie: edukacja na poziomie wyższym, rozwój światopoglądu, poszerzanie horyzontów myślowych, rozwój duchowy, wszelkie podróże zwykle dalekie i nawet te w umysle, ktore ksztaltują nasz umysl, filozofia, moralność, wyższe wartości, religia, poszukiwanie wiary, coś w oddaleniu, itd.

Ta pozycja Saturna (wladcy horoskopu) w domu IX w horoskopie - solariusz, przyniosla mi kontakt z ludżmi z zagranicy. Nawiazałam rożne ciekawe znajomości, poznałam miłych ludzi, którzy sa moimi dobrymi znajomymi, a nawet przyjaciółmi.
Czyli ludzie z daleka, z zagranicy (IX dom) i kontakt z nimi, dużo rozmow. Lecz to jest Saturn, który wnosi pewne ograniczenia i trudności, otoż e-maili od moich przyjaciól dostałam sporo, ze czas odpisania na te e-maile z mojej strony sie wydlużal, opóżnial (Saturn), ponieważ nie miałam czasu, gdyż ciężko pracowałam.

Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanislawska.rok2010.jpg